२०७५ फागुन १२ गतेदेखि १८ गतेसम्मको साप्ताहिक राशिफल

बुलेटिन संवाददाता
१२ फाल्गुन २०७५, आईतवार ०४:१८

ज्यो.चक्रपाणी डुम्रे (शास्त्री)

मेष : परोपकारी विचार आउन सक्छन्, त्यस्तै प्रेम र
भाइचारा जीवन्त तुल्याउने अवसर प्राप्त हुनेछ ।खानपिनमा रूचि बढ्ने छ । शुभ समाचार सुन्न पाइने छ।
मान्यजनको आशीर्वचन प्राप्त हुनेछ । पठनपाठमा रूचि बढ्ला । सार्वजनिक हीतका क्षेत्रमा सक्रियता बढ्ने छ ।

वृष : राजनैतिक र सामाजिक प्रतिष्ठा कायम राख्न
लगानी गर्ने समय आएको छ । बन्धुबान्धव र
दाजुभाइको सहयोग लिनसकिने छ । वैदेशिक व्यापार, कृषिव्यवसाय र नोकरी गर्नेका लागि सन्तोषजनक यो साता रहने छ । आम्दानीमा कमी आउने छैन । यात्राको सम्भावना छ ।

मिथुन : आफन्त र मित्रवर्गको सहयोग पाइने समय नै छ ।
सकारात्मक सोच बढ्ने छ । तपाईंको चिन्तन र उपायले काम गर्नसक्छ । आम्दानीका मार्गहरू खुल्ला रहनेछन् । मानसम्मानमा बृद्धि हुनेछ । बौद्धिक चिन्तन वा विचारले धेरैलाई आकर्षण गर्ने समय छ । प्रशंसकहरू बढ्नेछन् । प्रेम र प्रणयतर्फ आकर्षण हुनसक्छ । प्रतियोगिता र
प्रतिस्पर्धामा विजय मिल्नेछ ।

कर्कट : यो साता मध्यम छ । दैनिक कामकाजमा बाधा आउने छ । शत्रुहरूको गतिविधिले काममा असर पर्नसक्छ । साताको प्रारम्भमा केहि राम्रो भएता पनि बुधबार पछि अझ प्रतिकूल छ । गरेका काममा अवरोध आउने एवं अपमान वा अपजस सहनु पर्ने हुनसक्छ ।
व्यापारिक वा दैनिक कामहरू सन्तोषजनक ढंगले
सम्पन्न हुनेछन् ।

सिंह : अभिभावकवर्ग वा विशिष्ट व्यक्तिको सहयोग प्राप्त हुनेछ । जागिरेमा बढुवा, प्रशंसा र पुरस्कार पाउन सक्छन् । मानप्रतिष्ठा र सामाजिक मर्यादामा अभिवृद्धि हुनेछ । कतै छोटो दुरीको लाभदायी यात्रा पनि हुन सक्छ ।पारिवारिक जीवनमा रमाइलोपना आउने छ । तर
घरायसी काममा समय र धन खर्च हुनेछ ।

कन्या : एकोहोरो र जिद्दीपना त्याग्नु राम्रो हुनेछ ।छरछिमेकमा भएका असमझदारीको सुलह हुनेछ ।
धार्मिक र सामाजिक क्षेत्र एवं मित्रवर्गको सहयोग प्राप्त हुनेछ । बन्दव्यापारमा सोचेजस्तै लाभ लिन सकिने छ । घरपरिवारमा आनन्दको वातावरण सिर्जना हुनेछ । स्वास्थ्य सबल रहने छ । प्रेम सम्बन्ध र दाम्पत्य जीवनमा रमाइलोपन देखिने छ ।

तुला : सामान्यतया यो साता मध्यम छ। अध्यनमा बाधा आउला । ब्यापारमा केही नोक्सानी व्यहोर्नुपर्ने देखिएको छ । पारिवारिक असमझदारी बढ्न सक्छ । यद्यपि बुधबारदेखि राम्रो समय आउने छ । पुराना कमजोरी सच्याउदै अगाडि बढ्ने अवसर मिल्ने छ।

वृश्चिक : शत्रुपक्ष कमजोर हुने छन् । समाजिक क्षेत्रमा
लगानी हुन सक्छ । घरपरिवारबाट साथसहयोग प्राप्त हुनेछ । कतिपय राम्रा अवसरहरू प्राप्त हुनेछन्, स्वास्थ्य
अनुकूल हुनेछ । मित्र, परिवार र सहयोगीले साथ
दिनेछन् । व्यवसायिक क्षेत्रबाट पनि लाभ मिल्ने योग छ ।

धनु : आर्थिक रूपमा सबल हुनुहुनेछ, कारोबारमा फाइदा हुने छ । विपरीतलिङ्गीबाट आवश्यक सहयोग मिल्नेछ । पठनपाठनमा प्रगति हुनेछ, नयाँ ज्ञान प्राप्त हुने योग छ । पछाडि कुरा काट्ने शत्रु आफैं पराजित हुनेछन् ।सामाजिक कार्यमा नेतृत्वदायी भूमिका वहन गर्नु पर्नेछ, जसबाट प्रतिष्ठा प्राप्त हुनेछ । प्रेममा उच्च सफलता प्राप्त हुने योग छ ।

मकर : साताको सुरूका दिनहरू प्रतिकुल छ्न् ।स्वास्थ्यमा समस्या आउन सक्छ । सानातिना घरायसी कामहरूमा समय व्यतीत हुनेछ । साताको मध्यबाट राम्रो छ । काममा ढिलासुस्ती भए पनि चिताएको परिणाम
प्राप्त हुने योग छ । मान संमान प्राप्त होला।

कुम्भ : प्रसन्नता र खुसीको समाचार आउन सक्छ । परोपकारका क्षेत्रमा काम गर्न मन लाग्नेछ । रकमको कारोबार र लेनदेनमा विवाद आउने सम्भावना छ, यद्यपि यो साता आर्थिक समस्या हल गर्ने उपाय देखा पर्नेछ । यद्यपि ठूलो महत्त्वाकाङ्क्षा राखेर धनलगानी गर्नु राम्रो
हुनेछैन । साताको सुरुमा केही नोक्सानी बेहोर्नु पर्नेछ ।

मीन : वस्त्र, अलङ्कार आदि खरिद गर्ने योग छ । कुनै
नयाँ ठाउँमा निवेश र लगानीको वातावरण बन्नेछ । विशिष्ट व्यक्तित्वसँग भेटघाट र मित्रता हुनेछ । घुमघाम र भेटघाटको समय छ, मेवामिष्ठान्न र परिकार मिल्नेछ । आत्मविश्वास बढ्नेछ । पारिवारिक जमघटमा मन रमाउनेछ । नसोचेको ठाउँबाट धनागमको सङ्केत पनि छ।

प्रस्तुतकर्ता : ज्यो.चक्रपाणी डुम्रे (शास्त्री)
अकला देवी ज्योतिष एवं वास्तु सेवा केन्द्र
ति.न. पा. १ नयाँमिलचोक
सम्पर्क न.९८५७०३५४६१